• Oferta

  Filmowanie imprez okolicznościowych

  Studio Filmowo - Fotograficzne JurVid zapewni Państwu obsługę filmową imprez i uroczystości rodzinnych takich jak:
  - śluby
  - chrzty
  - komunie
  - urodziny
  - studniówki
  - zjazdy
  - prymicje
  - święcenie kapłańskie itp.
  Każdy film opracowywany jest indywidualnie z wielką starannością i może być urozmaicony o czołówkę, kronikę zdjęć z młodości, podziękowanie rodzicom, teledysk, skrót najważniejszych / najweselszych momentów, plener etc. Montaż konsultujemy tak aby spełnić oczekiwania i zapewnić maksymalne zadowolenie zleceniodawcy. Na życzenie przygotujemy filmik (np. podziękowanie rodzicom) do wyświetlenia podczas imprezy.


  Filmy promocyjne, reklamowe, szkoleniowe itp.

  Studio Filmowo - Fotograficzne JurVid kieruje swoją ofertę również do przedsiębiorstw i szkół. Film reklamowy jako marketingowe narzędzie w krótkim czasie i w ciekawej formie ukaże ofertę Państwa firmy zwiększając ilość klientów. Formy obrazowe w filmie szkoleniowym trafiają dużo szybciej do naszej świadomości niż inne formy przekazu i znacząco przyspieszają proces nauki.


  Montaż powierzonych materiałów (postprodukcja)

  Oferujemy montaż materiałów powierzonych: udźwiękowianie, nakładanie napisów oraz wykonywanie różnych wersji językowych.


  Przegrywanie kaset

  Oferujemy przegrywanie wszelkiego rodzaju kaset na płyty Blu-ray, DVD oraz pendrive.


  Obsługa medialna konferencji, prezentacji, szkoleń, pokazów itp.

  Studio JurVid oferuje kompleksową obsługę medialną w tym nagłaśnianie sal oraz przekaz obrazu na żywo na monitory lub ekrany projekcyjne z możliwością zapisu i późniejszego montażu. Dysponujemy wieloma profesjonalnymi kamerami Full HD, urządzeniami stabilizującymi obraz oraz kranem kamerowym z głowicą 3D jak i dużymi monitorami.


  Fotografia reklamowa

  Wykonujemy portfolia oraz zdjęcia do folderów reklamowych, katalogów, książek itp.


  Fotografia reportażowa

  Studio JurVid zapewni Państwu obsługę fotograficzną imprez i uroczystości takich jak:

  - śluby
  - chrzty
  - komunie
  - urodziny
  - studniówki
  - zjazdy
  - prymicje
  - święcenie kapłańskie
  - wycieczki
  Zdjęcia wykonujemy w formie cyfrowej i papierowej z możliwością umieszczenia w albumie.


  Fotografia plenerowa

  Wykonujemy zdjęcia w różnych atrakcyjnych miejscach plenerowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i propozycje. Formę zdjęć omawiamy indywidualnie z klientem.


  Foto – księgi

  Uzupełniając ofertę tradycyjnych albumów stworzyliśmy dla Państwa kolekcję bardzo trwałych i atrakcyjnych Foto – książek. Szatę graficzną, wymiar oraz oprawę introligatorską pozostawiamy do Państwa wyboru.

  Wypożyczanie sprzętu

  Proponujemy wynajem kranu kamerowego z głowicą 3D wraz z kamerą Full HD z pełną obsługą urządzenia innym studiom filmowym, producentom spotów reklamowych, teledysków czy koncertów jak również osobom prywatnym na przyjęcia okolicznościowe. Istnieje rownież możliwość wypożyczenia innego sprzętu wraz z obslugą.